Studio ABC


Naše firma se již od roku 1996 zabývá návrhem, výrobou a montáží vestavěných skříní na míru. Naše zakázky realizujeme ve východočeském regionu, převážně v Chrudimi, Pardubicích, Hradci Králové a přilehlých lokalitách.


V současnosti naše společnost náleží k těm firmám, které svou úzkou specializací a dlouhodobým působením na trhu mohou svým zákazníkům nabídnout především spolehlivost, zkušenosti a kvalitní zpracování, které je doprovázeno pětiletou zárukou. V průběhu mnoha let jsme se setkávali s atypickými prostory, specifickými požadavky zákazníků a v neposlední řadě i velmi stavebně nepřesnými dispozicemi. To vše nás po celou dobu nutilo vyvíjet nové a nové způsoby výstavby těchto skříní, tak abychom mohli našim zákazníkům odevzdávat kvalitní dílo. Při výrobě vestavěných skříní používáme moderní strojní vybavení, moderní a zdravotně nezávadné materiály. Naše skříně využívají léty ověřený dveřní posuvný systém, který zajišťuje dlouhodobě spolehlivý, lehký a tichý chod. Výplně dveřních křídel jsou nabízeny v širokém rozsahu od standardních laminodekorů přes různé typy zrcadel, barvených skel, designových materiálů až po přírodní výplně z ratanů, bambusů, výpletů a dýh.


Jedním z nejdůležitějších článků celého procesu je zkušený kolektiv zaměstnanců firmy, který je schopen svým přístupem uspokojovat i ty nejnáročnější zákazníky. Jsme rádi, že během celého našeho působení na trhu jsme našimi výrobky oslovili velkou skupinu klientů kteří jsou schopni doporučovat naše výrobky dalším potencionálním zákazníkům.


Chci vědět více

Máte otázku k našim výrobkům či službám?

Dotaz - abc Skříně
Nábytek na míru

Doplňujeme naši ucelenou nabídku o nábytek na míru.

Nábytek na míru